top of page

Cantürk Nakliye olarak Antalya ve çevrisinde Şehir içi ve Şehirlerarası Komple Nakliye Hizmeti Sağlıyoruz.

Kamyon,Kamyonet,10 Teker, Açık ve Kapalı kasa araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bizleri gönül rahatlığı ile arayabilir. Firmamızdan yararlanabilirsiniz.

785447578.png

Cantürk nakliyat ihtiyaçlarınıza anında ve pratik çözümler üreten firmamız sizlere kaliteli, ekonomik ve hızlı bir nakliyat hizmetinin kapılarını açmaktadır. Yıllardan beri bu sektördeki yerimiz ve biriktirdiğimiz tecrübemizi sizlerin hizmetine sunmaktayız. Nakil edeceğiniz ürünleriniz siz hiç zahmete girmeden yerinden alınır, listelenir, ambalajlanır ve gideceği güne kadar ambar depolarımızda depolanırlar. Tüm Türkiye’de kurduğumuz lojistik ağımız ile ürünleriniz en kısa sürede ulaştırılması gerekilen yerlere ulaştırılır. Aynı zamanda ürünlerinizin nakliyesinde oluşabilecek her türlü hasarı firmamız karşılamaktadır. Cantürk nakliyat hizmetimizden faydalanmak için daha ne bekliyorsunuz.

Cantürk nakliyat hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve sizlere sağladığımız daha birçok ayrıcalıktan haberdar olmak için bizlere web sitemizde yer alan iletişim numaralarından günün her saati ulaşabilirsiniz.

                                                     

             Telefon 0532 644 07 65

bottom of page